Izberite Stran

Madžarski elitni programerji so tekmovali na NNG

Natečaj za programiranje NNG C ++ Grand Prix se je 7. decembra končal z ogromno bitko na sedežu podjetja za razvoj programske opreme v Budimpešti.

c grandpix_ngg
Začenši s kvalifikacijami, se je osem ekip študentov in šest starejših od skupno okoli tristo kodirnikov uvrstilo v finale, da bi svoje spretnosti končno preizkusili na sestavljanki, ki so jo ustvarili programerji NNG.

Letos je od 288 ekip 96 prijavljenih po predtekmovanjih končalo 42 ljudi, skupaj 14 ekip. Osem študentov in šest starejših ekip se je v finalu pomerilo, katera je najboljša na svetu računalniških algoritmov. V velikem boju je stranka, ki jo je napisala najmlajša ekipa Calmare, končno zmagala na tekmovanju za programiranje C ++ Grand Prix.

V finalu so se člani ekipe Calmare, ki so za seboj postavili še 13 ekip, lahko udeležili svetovnega kongresa Mobile 2014 v Barceloni. Drugo mesto je osvojil črv, prav tako sestavljen iz mladincev, za katerega je NNG ponudil poseben ergonomski stol Hermannu Millerju Celleju, tretje pa 0b11umvirate, prav tako univerzitetni študentje, katerega člani so prejeli krmilnike Leap MotionTM. Posebno nagrado za najboljšo ekipo starejših, ki jo je zagotovil Red Bull, tri prijave za Grand Prix Madžarske v Formulo 2014 za leto 1 so osvojili člani skupine We are Laser Focused