Končnica WCG 2007 je končana

Eden izmed 16 madžarskih je med XNUMX najboljših.

Madžarski igralci so se dobro odrezali in se odrezali na največjem svetovnem festivalu računalniških in video iger World Cyber ​​Games 2007.

Madžarska ekipa

Približno 74 igralcev iz 700 držav je letos zastopalo svojo državo v sedmem svetovnem finalu. Madžarska je v bojih sodelovala s štiričlansko ekipo. Letošnji najboljši rezultat je pripadel Gorkyju, ki se je uvrstil med 16 najboljših v Comand and Conquerju, Redwing pa je končal med 32 najboljšimi.

Gorki

Dogodek v skupni vrednosti 500 USD je gostil ameriški nogometni stadion Seattle Seahawks Qwest Field, ki ga je med ozko enotedensko bitko obiskal tudi guverner zvezne države Washington in predsednik glavnega sponzorja AV podjetja Samsung Electronics.

vinskega drozga

Najuspešnejša država na svetovnem prvenstvu leta 2007 so bile ZDA. Uspelo jim je zbrati skupaj tri zlate, dve srebrni in eno bronasto medaljo. Za njimi je lanski sestavljeni zmagovalec - prejšnji nosilec potujočega pokala - izenačen za Južno Korejo in Brazilijo z dvema zlatima in eno bronasto medaljo. Tretje mesto na ta način ni bilo dodeljeno. Četrto mesto na lestvici so zasedli Nizozemci, peto pa Nemci. Na šestem mestu so morali Francozi in Angleži zaradi enakih rezultatov deliti med seboj.